Kişiye Özel Turlar

Kişiye Özel Turlar

Kişiye Özel Turlar

Haşimoğlu Turizm, kişiye özel turlar düzenleyerek gezginlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Kişiye özel turların sunduğu en büyük avantaj, turun tura katılan kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmesidir. Bu kapsamda tur programı hazırlanırken tura katılacak kişilerin görmek istedikleri yerler, yapmak istedikleri aktiviteler ve tatmak istedikleri lezzetler dikkate alınır.

Kişiye özel turlar kapsamında yurt içi turlar, yayla turları, aktivite turları ve çok daha fazlası organize edilmektedir. Kişiye özel turlar kapsamında düzenlenebilecek olan geziler Gastronomi Turları, Detaylı Kültür Turları ve Spor Turları olarak sıralanabilir.

Kişiye özel tur hizmeti kapsamında transfer, konaklama ve tur rehberliği hizmetleri sunuyor. Bu açından bakıldığı zaman kişiye özel turları programlarımızı uçtan uca turizm hizmeti olarak nitelendirmek mümkün olur.

Tüm bu turlar kişiselleştirmeye izin verir. Haşimoğlu Turizm olarak misafirlerimizle sürekli iletişim halinde kalarak hayal ettikleri turu düzenlemeye yardımcı oluyor.

Size de sadece ailenize ya da grubunuza özel bir tur programı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz beklentilerinizi karşılamak için detaylı bir tur programı ve tur hizmeti hazırlayacaktır. Haşimoğlu Turizm ile özel turunuzu hemen planlayın.Hizmetlerimiz

Yurtiçi Turlar

Yurtiçi Turlar

Yayla ve Aktivite Turları

Yayla ve Aktivite Turları

Kişiye Özel Turlar

Kişiye Özel Turlar

Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Rent A Car

Rent A Car

Bize Ulaşın

Adres: Kirazlık mah Çınar sok 15-A Pazar/Rize

Telefon: +90 464 612 10 20

Email: info@hasimogluturizm.com

tursab

Copyright © 2022 HAŞİMOĞLU TURİZM | Tüm hakları saklıdır.