Rent A Car

Rent A Car

Rent A Car

Haşimoğlu Turizm, geniş araç filosuyla sunduğu rent a car hizmetleri ile yolcu taşımacılığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızd. Rent a car hizmeti, Haşimoğlu Turizmin sunduğu kapsamlı sektör çözümleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz sayesinde araç kiralama süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Türkiye’nin farklı şehirlerini keşfetmek isteyen misafirlerimize Haşimoğlu Turizm olarak Türkiye’nin farklı şehirlerinde rent a car hizmeti veriyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar sayesinde kapsamlı araç kiralama çözümleri sunabilmekteyiz.

Turizm sektörünün farklı kollarında deneyime sahip olan şirketimiz rent a car alanında da çok sayıda mutlu müşteri ile çalışmış durumdadır. Çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde araç kiralama sürecinde yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçiyoruz.

Yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile çalışan şirketimiz, araç kiralama deneyimini sorunsuz hale getirmeye odaklanmış durumda. Farklı beklentileri karşılamak için çalışan uzman ekibimiz, seçtiğiniz tarihlere göre sizin için en uygun aracı seçiyor.

Rent a car hizmeti için bizimle iletişime geçin. Turizm sektörünün bu alanındaki tecrübelerimizden faydalanmaya başlayın.Hizmetlerimiz

Yurtiçi Turlar

Yurtiçi Turlar

Yayla ve Aktivite Turları

Yayla ve Aktivite Turları

Kişiye Özel Turlar

Kişiye Özel Turlar

Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Rent A Car

Rent A Car

Bize Ulaşın

Adres: Kirazlık mah Çınar sok 15-A Pazar/Rize

Telefon: +90 464 612 10 20

Email: info@hasimogluturizm.com

tursab

Copyright © 2022 HAŞİMOĞLU TURİZM | Tüm hakları saklıdır.