Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

Haşimoğlu Turizm, konforlu araçları ve geniş filosu ile farklı taşımacılık ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermektedir. Hem şehir içi hem de şehir dışı taşımacılık faaliyeti yürüten şirketimiz, uzman kadrosuyla turizm taşımacılığı deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor.

Taşımacılık faaliyetlerinin tamamı TÜRSAB belgesine ve D2 Yurtiçi taşıma belgesine sahip olan şirketimiz faaliyetlerini gerçekleştirilmektedir. Onaylı turizm taşımacılığı belgelerimiz sayesinde kalite standartlarına uygun yüksek kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Yolcu konforunu her şeyin üstünde tutan uzman kadromuz, hizmetten faydalanacak kişi sayısına göre en uygun aracı seçiyor.

Haşimoğlu Turizm, uzman kadrosu ile konforlu turizm taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda yolcu sayısına ve destinasyona bağlı olarak minibüs, midibüs ve otobüs gibi araçlarla taşımacılık faaliyeti yürütülmektedir. Tüm taşımacılık süreci en ince detayına kadar planlanmaktadır. Turizm taşımacılığı hizmeti yurt içi tur programları ve özel gruplar için sağlanmaktadır.

Turizm alanındaki deneyimlerini sektörün her alanına aktaran Haşimoğlu Turizm, turizm taşımacılığı alanında da uzmanlığını göstermeye devam ediyor. Güvenilir hizmetin adresi olmayı hedef haline getiren şirketimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Turizm taşımacılığı istekleriniz ve ihtiyaçlarınızı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı değerlendirdikten sonra size en uygun hizmeti sunacaktır.Hizmetlerimiz

Yurtiçi Turlar

Yurtiçi Turlar

Yayla ve Aktivite Turları

Yayla ve Aktivite Turları

Kişiye Özel Turlar

Kişiye Özel Turlar

Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Rent A Car

Rent A Car

Bize Ulaşın

Adres: Kirazlık mah Çınar sok 15-A Pazar/Rize

Telefon: +90 464 612 10 20

Email: info@hasimogluturizm.com

tursab

Copyright © 2022 HAŞİMOĞLU TURİZM | Tüm hakları saklıdır.