Yurtiçi Turlar

Yurtiçi Turlar

Yurtiçi Turlar

Haşimoğlu Turizm, uzman kadrosu ve turizm sektöründeki deneyimiyle Türkiye’yi keşfetmek için farklı turlar düzenliyor. Müşteri memnuniyetini odak noktasında alan bu turlar, Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini öne çıkarıyor. Düzenlediğimiz yurt içi turları, Türkiye’nin tanıtılması ve zengin tarihinin keşfedilmesi için birebir. Turlar en ince detaylar planlanarak organize ediliyor.

Görülecek yüzlerce farklı yere sahip olan Türkiye, gezginlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Ekibimiz Türkiye’de görülmesi gereken en özel yerlerden oluşan tur programlarını hazırlayarak ziyaretçiler benzersiz bir deneyim sunuyor. Haşimoğlu Turizmde herkese uygun bir tur programı bulmak mümkün.

Yurt içi turları, özellikle Türkiye’nin kültürel zenginliklerine odaklanacak şekilde tasarlanıyor. Deneyimli rehberlerin önderlik ettiği yurt içi turları, yaşadığı ülkeyi tanımak isteyen gezginler için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Turlar, ziyaret edilen şehrin ya da bölgenin görülmesi gereken en önemli noktalarını içerecek şekilde planlanıyor. İstek halinde özel gruplara özelleştirilmiş program ile yurt içi turları da düzenliyoruz. Turlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hizmetlerimiz

Yurtiçi Turlar

Yurtiçi Turlar

Yayla ve Aktivite Turları

Yayla ve Aktivite Turları

Kişiye Özel Turlar

Kişiye Özel Turlar

Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Rent A Car

Rent A Car

Bize Ulaşın

Adres: Kirazlık mah Çınar sok 15-A Pazar/Rize

Telefon: +90 464 612 10 20

Email: info@hasimogluturizm.com

tursab

Copyright © 2022 HAŞİMOĞLU TURİZM | Tüm hakları saklıdır.