Hakkımızda

hasimoglu-turizm-hakkinda

Hakkımızda

Haşimoğlu Turizm, 1969 yılında başladığı otelcilik serüvenini her geçen gün ileriye taşımak için çalışıyor. Otelcilik sektöründe elde ettiğimiz deneyimden yola çıkarak turizm hizmetlerinin diğer alanlarına da odaklanmaya kadar verdik. Bu kararın altında yatan ana neden, sektöre bütüncül bir yaklaşım sunma isteğimizden kaynaklanıyor. Daha iyi hizmet anlayışı ile yola çıkarak sunduğumuz hizmetleri genişletmeye yolunu tercih ettik. 2021 yılı itibariyle otelcilik faaliyetlerine diğer turizm faaliyetlerini de ekleyen şirketimiz, uçtan uca hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Otelcilik sektöründe kazanılan deneyimleri diğer turizm alanlarına da aktaran Haşimoğlu, tek noktadan ihtiyaç duyulan tüm turizm hizmetlerini sunuyor. Tüm turizm ihtiyaçlarının tek noktadan sağlayarak müşteri deneyimini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Özellikle sunduğumuz tur hizmetleri ile turizm taşımacılığı hizmetlerini birleştirmek, misafirlerin tek bir noktadan kapsamlı bir hizmet almasına imkân tanıyor.

Uzman kadromuz sunduğu hizmetlerle üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyor. Müşteri istek ve beklentilerine göre oluşturulan hizmetlerimiz, turizm alanında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri içeriyor. Ana hizmet alanlarımız şu şekilde sıralanabilir:
• Yurt İçi Turlar
• Yayla ve Aktivite Turları
• Kişiye Özel Turlar
• Turizm Taşımacılığı
• VİP Taşımacılığı
• Kurumsal Araç Kiralama
• Rent A car

Haşimoğlu Turizm olarak sunduğumuz ana hizmetler, otelcilik sektöründen gelen deneyimimize ve misafirlerimizin beklentilerine göre konumlandırılmış durumdadır. Ana hizmetlere ek olarak kişiye özel hizmetler de sunarak özelleştirilmiş alanlara da odaklanıyoruz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimize turlardan taşımacılığa ve araç kiralamaya kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Her daim kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Haşimoğlu Turizm, müşteri isteklerini en doğru şekilde değerlendiriyor.

Tatil yaparken sadece iyi vakit geçirmek için üstün hizmet kalitemize güvenebilirsiniz. Bu sayede tatilinizin tadını çıkarabilir ve tatil planlaması ile ilgilenmek zorunda kalmazsanız. Detaylı planlama süreci uzman ekibimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda hazırlanır. Ekibimiz sizinle iletişime geçerek istek, beklenti ve ihtiyaçlarınızı öğrenir. İstek ve beklentilere göre ihtiyaç duyduğunuz turizm hizmetleri belirlenerek tur ve taşıma programı yapılır. Güvenilir ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde Haşimoğlu Turizm tüm müşterilerin yaşadıkları deneyimden memnun kalması için çalışıyor.

Bize Ulaşın

Adres: Kirazlık mah Çınar sok 15-A Pazar/Rize

Telefon: +90 464 612 10 20

Email: info@hasimogluturizm.com

tursab

Copyright © 2022 HAŞİMOĞLU TURİZM | Tüm hakları saklıdır.