VİP Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

Haşimoğlu Turizm özel ve konforlu bir araçla seyahat etmek isteyen misafirler için VIP taşımacılığı hizmeti sunuyor. VIP taşımacılığı, misafirlerin özel bir araçla taşıma hizmeti sunduğu noktalarda tercih edilmektedir. Bu hizmet kapsamında misafirler minibüs, midibüs ya da otobüs gibi büyük araçlarla taşınmaz. Bunun yerine 4-8 yolcu kapasitesine sahip araçlar bu taşıma hizmetinde tercih edilmektedir.

VIP taşıma hizmeti kapsamında kullanılan araçlar, yolcuların konforunu düşünecek şekilde donatılmıştır. Geniş iç alana sahip olan bu araçlar, farklı yolcu sayısına göre özel olarak seçilmektedir. Haşimoğlu Turizm aynı zamanda misafirlerin beklenti ve isteklerine göre VIP taşımacılık hizmeti özelleştirebilmektedir. Şehir içi taşımada sunulabilecek olan VIP hizmet aynı zamanda havaalanı karşılaması ya da şehirlerarası ulaşımda da sunulabilmektedir.

Haşimoğlu Turizm, VIP taşımacılığı hizmeti ile yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Özel olarak tasarlanan bu hizmet, her türlü taşıma isteklerini karşılamak için planlanmaktadır.

İster ailenizle ister küçük bir arkadaş grubuyla seyahat etmek isteyin, Haşimoğlu Turizm VIP taşımacılık hizmeti ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunacaktır.

VIP taşımacılığı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz isteklerinize göre size en iyi hizmeti sunmak için çalışacaktır.Hizmetlerimiz

Yurtiçi Turlar

Yurtiçi Turlar

Yayla ve Aktivite Turları

Yayla ve Aktivite Turları

Kişiye Özel Turlar

Kişiye Özel Turlar

Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

VİP Taşımacılığı

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Rent A Car

Rent A Car

Bize Ulaşın

Adres: Kirazlık mah Çınar sok 15-A Pazar/Rize

Telefon: +90 464 612 10 20

Email: info@hasimogluturizm.com

tursab

Copyright © 2022 HAŞİMOĞLU TURİZM | Tüm hakları saklıdır.